DEĞERLERİMİZ

Sümerler Kuyumculuk’un çok önem verdiği ve asla taviz vermeyeceği değerler aşağıda listelenmiştir.

Sümerler Kuyumculuk, çalışanlarına, müşterilerine, ahlaki değerlere ve yaptığı işe büyük bir sorumluluk bilinci ile yaklaşır. Sümerler Kuyumculuk çalışanları da firmanın bu yaklaşımına uygun bir şekilde çalıştığı firmaya, firma müşterilerine, ahlaki değerlere yaklaşımında ve işinde büyük bir sorumluluk bilinci ile hareket eder.

Sümerler Kuyumculuk çalışanları, birbirleri ile olan ilişkilerinde, hiyerarşik düzen içerisinde bulunduğu noktaya göre üstlerine ve astlarına, işimizin kaynağı müşterilerimize daima saygı ile yaklaşır ve hareket eder. Sümerler Kuyumculuk çalışanı iş saatleri dışındaki zamanlarda bile bir Sümerler Kuyumculuk çalışanı olduğunu unutmayarak, hareketlerinin Sümerler Kuyumculuk’u yansıttığının bilincinde olarak saygılı davranışının hiçbir zaman dışına çıkmaz. Sümerler Kuyumculuk da kendi çalışanlarına ve müşterilerine karşı her zaman hak ettikleri gibi saygılı davranır.

Sümerler Kuyumculuk çalışanları genel hayatında da prensip olarak benimsediği gibi Sümerler kuyumculuk müşterilerine her zaman adil davranır. Hiçbir müşteriden haksız kazanç elde etmeye çalışmaz ve her müşteriye belirlenen kar oranları içerisinde satış yaparak adil davranır. Sümerler kuyumculuk çalışanları kendi aralarındaki ilişkilerde de birbirlerinin haklarını yememeye oldukça dikkat ederek bu adil davranış kuralına uyarlar. Sümerler Kuyumculuk da, çalışanlarına davranış biçiminde,  kurulan ilişkilerde her zaman adil davranır.

Sümerler Kuyumculuk’un en çok önem verdiği değer dürüstlüktür. Müşterilerine satış yapılırken hiçbir zaman dürüstlükten taviz vermeden, her zaman doğruyu söyleyerek satış yapılmasını ister. Dürüst olmayarak yapılan satışın personelin kendisine değil firmaya zarar verdiğini bilerek bu konuda taviz vermez. Sümerler Kuyumculuk çalışanları firma içerisindeki gerek diğer çalışanlar ile olan ilişkilerinde gerek müşteri olmasa bile firma ile temasta bulunan kişilere karşı davranışlarında dürüstlük ilkesinden asla taviz vermez. Özel hayatlarında da bu ilkeyi en üst noktada tutarlar. Sümerler Kuyumculuk yaptığı işte en önemli tercih sebebi olan dürüstlük ilkesini tüm çalışanlarına karşı, tüm müşterilerine karşı, tüm toptancı ve diğer ilişki içerisinde bulunduğu firma ve kişilere karşı her zaman taviz vermeden uygular.


 


ELMAS


ALYANSLAR


PIRLANTA
HABERLER & DUYURULAR
KURUMSAL KOLEKSİYONLAR E-BÜLTEN SOSYAL MEDYA_ _ _ _ _ _ _ Bizi Takip Edin